Podsumowanie pierwszego półrocza zmagań sportowych na etapie powiatowym uczniów SP w Łysomicach

3 października 2019 r. w Złejwsi Małej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Biegach Przełajowych – Sztafety ID, IMS, Dziewcząt i Chłopców.
Igrzyska Dzieci Dziewcząt: SP Łysomice miejsce VI
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt: SP Łysomice miejsce VI
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców: Łysomice miejsce V

  

21 października 2019 r. w Turznie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Unihokeju Chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Szkoła w Łysomicach zdobyła Wicemistrza Powiatu.
9 października 2019 r. w Pluskowęsach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Piłce Nożnej IMS Chłopców. Łysomice zajęły V miejsce.

29 października 2019 r. w Lubiczu Górnym odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Łysomice zajęły V miejsce.

30 października 2019 r. w Chełmży odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Piłce Ręcznej IMS Chłopców. Mistrzem powiatu została szkoła w Łysomicach, w związku z czym chłopcy wzięli udział w ćwierćfinale zawodów Wojewódzkich.

5 grudnia 2019 r. w Dobrzejewicach i Czernikowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt, IMS.Łysomice zajęły VIII miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Agnieszka Kowalska

 Obejrzyj galerię zdjęć