28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ŁYSOMICE 2020

12 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej w Łysomicach po raz 17 zorganizowano Finał WOŚP. Z ramienia naszej szkoły kwestować na ulicę wyszło prawie 40 wolontariuszy. Niektórzy zbiórkę rozpoczęli wcześnie rano, a zakończyli około godziny 20. Najwięcej pieniędzy do puszki zebrała JULIA - ponad 2770 zł GRATULUJEMY! W puszkach kwestarskich znalazło się w sumie ponad 28 000 zł, a średnio każdy wolontariusz zebrał ok. 706 zł.

WOLNATARIUSZE JESTEŚCIE WSPANIALI!

Tradycją stało się organizowanie finału w sali sportowej naszej szkoły. Już po raz szósty spotkaliśmy się w tym miejscu, aby wspierać fundację WOŚP.Około godziny 15.00 Wójt Gminy Łysomice pan Piotr Kowal, Przewodniczący Rady Gminy pan Robert Kożuchowski oraz szefowa Sztabu WOŚP w Łysomicach pani Marzena Lewandowska powitali przybyłych gości i otworzyli tegoroczny finał. Jak co roku zaplanowane były licytacje wielu atrakcyjnych przedmiotów podarowanych przez przedsiębiorców, artystów, sportowców, stowarzyszenia i osoby prywatne z regionu. Oczywiście oprócz licytacji w programie były m.in. występy artystyczne uczniów ze szkół i przedszkola z naszej gminy, pokazy taneczne i sportowe, strzelnica, „stoisko” Star Wars oraz kawiarenka z przepysznymi ciastami i przekąskami. W imieniu Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łysomicach oraz Sztabu WOŚP serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej oraz wszystkim tym, którzy wspierali i pomagali organizatorom w przygotowaniu 28. Finału WOŚP. Dziękujemy także licznie przybyłym mieszkańcom i sympatykom naszej gminy za udział w imprezie. 

To dzięki Wam w Szkole Podstawowej w Łysomicach na rzecz fundacji WOŚP zebraliśmy ponad 80 000 zł, a w całej gminie 125120,90 zł.

Do zobaczenia za rok! Sie Ma!

Beata Dembińska

 Obejrzyj galerię zdjęć